Newsy

15 listopada startuje PlayStation Plus Open Multiplayer

Już niebawem wszyscy gracze PlayStation 4 będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywkach multiplayer bez posiadania abonamentu PlayStation Plus. Wszystko dzięki promocji PlayStation Plus Open Multiplayer.

Subskrypcja PlayStation Plus daje dostęp do darmowych gier oraz zniżek na najnowsze produkcje w sklepie Sony, jednak jej największym atutem jest możliwość rozgrywek sieciowych. Abonament nie należy niestety do najtańszych i za 3-miesięczny dostęp trzeba zapłacić ok. 100zł. Sony zapowiedziało jednak promocję, która wszystkim graczom da możliwość sprawdzenia się w rozgrywkach online. Od 15 listopada godz. 11.00, do 20 listopada godz. 11.00 będziemy mogli zagrać multiplayer we wszystkie dostępne tytuły bez posiadania subskrypcji PlayStation Plus.

Jest to nie nada gratka dla posiadaczy Gran Turismo Sport, które głównie opiera się na rozgrywkach online. Te kilka dni da graczom również możliwość udziału w drugim sezonie testowym oficjalnych mistrzostw FIA, organizowanych przez Polyphony Digital, w tym Pucharu Krajów FIA GT i Zawodów Producentów FIA GT.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments