17 maja startują beta testy ONRUSH

Autor:
Data: 09 maja 2018 - 15:34

Codemasters, Koch Media oraz Techland - wydawca gry Onrush w Polsce - potwierdzają start beta testów nowej produkcji Codemasters. Otwarta beta wystartuje 17 maja i potrwa do 20 maja oraz dostępna będzie dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One.
--

Beta zapozna graczy z podstawami ONRUSH. Na graczy czeka interaktywny tutorial, który pozwoli podszkolić umiejętności przed rzuceniem się w wir walki z SI lub żywymi przeciwnikami w sesjach multiplayer. Dostępny podczas testów tryb "Superstar Practice" oferuje rozgrywkę solową lub kooperacyjną.

Z kolei wieloosobowa rywalizacja to zmagania sześcioosobowych drużyn, dwie dostępne trasy (Big Dune Beach, Crater Lake - ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia. Gracze będą mogli usiąść za kierownicą aut: Blade (nabijają pasek "Rush" wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia), Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, "Rush" napełniamy dzięki powietrznym beczkom), Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają "Rush") i Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali).

Postęp gracza, zdobyty w beta testach, zarówno w "Superstar Practice" jak i trybie multiplayer, będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję ONRUSH. Gra dostępna będzie od 5 czerwca w wersji z pełną polską lokalizacją.

Więcej informacji o ONRUSH
Źródło: Techland

Komentarze ...

bullet helganin
09 maj 18 - 18:10
Komentarze: 27
I pasuje akurat sprawdzi sie produkcje bo jakoś tak filmiki nie przekonuja do zakupu :)

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.3025 sekund(y). DB queries: 16.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie