Newsy

17 maja startują beta testy ONRUSH

Codemasters, Koch Media oraz Techland – wydawca gry Onrush w Polsce – potwierdzają start beta testów nowej produkcji Codemasters. Otwarta beta wystartuje 17 maja i potrwa do 20 maja oraz dostępna będzie dla wszystkich użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One.

Beta zapozna graczy z podstawami ONRUSH. Na graczy czeka interaktywny tutorial, który pozwoli podszkolić umiejętności przed rzuceniem się w wir walki z SI lub żywymi przeciwnikami w sesjach multiplayer. Dostępny podczas testów tryb „Superstar Practice” oferuje rozgrywkę solową lub kooperacyjną.

Z kolei wieloosobowa rywalizacja to zmagania sześcioosobowych drużyn, dwie dostępne trasy (Big Dune Beach, Crater Lake – ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia), dwa tryby gry (Overdrive, Countdown) i cztery klasy pojazdów różniące się stylem prowadzenia. Gracze będą mogli usiąść za kierownicą aut: Blade (nabijają pasek „Rush” wykonując backflipy, w trybie nitro zostawiają pas ognia), Vortex (użycie nitro owocuje turbulencjami na torze, „Rush” napełniamy dzięki powietrznym beczkom), Interceptor (eliminacje innych graczy zapewniają „Rush”) i Titan (zdolny tworzyć blokady zwalniające rywali).

Postęp gracza, zdobyty w beta testach, zarówno w „Superstar Practice” jak i trybie multiplayer, będzie można przenieść do pełnej wersji gry. Wkrótce ruszą zamówienia przedpremierowe na pudełkową wersję ONRUSH. Gra dostępna będzie od 5 czerwca w wersji z pełną polską lokalizacją.

Więcej informacji o ONRUSH

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments