Newsy

3.000 razy 1.000 Wat

System audio dla najbardziej wymagających stał się w ofercie Audi prawdziwym przebojem. W ciągu niecałych 12 miesięcy ponad 3.000 klientów zdecydowało się na Bang & Olufsen Advanced Sound. Aktualnie co piąte Audi A8 lub S8 jest wyposażone w to ponad 1.000 – watowe nagłośnienie.

Czternaście aktywnych głośników Highend, opracowana przez B&O technologia Acoustic Lens i duża moc wzmocnienia Advanced Sound System zapewnia doskonałe brzmienie. Specjalnie dla Audi A8 stworzone zostały siatki głośników ze starannie wykończonego, anodowanego aluminium – materiału, z którego wykonane jest także nadwozie tej luksusowej limuzyny.

System robi wrażenie nie tylko akustyczne, lecz również wizualne, jego stylistyka harmonizuje ściśle z wyglądem A8. Po uruchomieniu zestawu audio z tablicy rozdzielczej wysuwają się automatycznie dwa głośniki wysokotonowe w technologii „Acoustic Lens”, które swoją precyzyjnie ustawioną poziomą emisją zapewniają niezwykle wierny odbiór w całym wnętrzu. Wizualna fascynacja prezentowaną technologią łączy się tutaj z akustyczną doskonałością mającego na swoim koncie wiele nagród i wychwalanego przez specjalistyczne media nagłośnienia Bang & Olufsen Advanced Sound System.

System dźwiękowy duńskiego specjalisty od sprzętu High-End jest dostępny od zaraz w najbardziej sportowym modelu Audi – w Audi R8. Dla innych modeli Bang & Olufsen opracowuje także indywidualne systemy nagłośnieniowe.

Informacja prasowa Audi

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments