4. edycja Summer Cars Party już 4 września!

Po raz czwarty wzbiją się tumany kurzu na płycie lotniska Muchowiec w Katowicach. Na przestrzeni ostatnich sześciu lat w Polsce nastąpił ogromny przełom w dziedzinie tuningu. Modyfikacja pojazdu mając podkreślić indywidualność właściciela i zwiększając jego osiągi powoduję potrzebę ich sprawdzenia i prezentacji, dzięki czemu coraz większą popularnością cieszą się imprezy motoryzacyjne i próby sprawnościowe. Ich nieodłącznym ich elementem jest muzyka, rywalizacja i zabawa – tak powstała idea Summer Cars Party (SCP).

W ciągu kolejnych czterech lat zlot śląskich klubów motoryzacyjnych stał się jedną
z największych tego typu imprez w Polsce (poprzednia edycja liczyła ponad 35 000 uczestników oraz 2 000 samochodów). W ramach Akcji Planeta Summer Cars Patrol w czasie wakacji rozdamy aż 2000 zaproszeń na imprezę i liczne gadżety a wsparcie Mazda Poland oraz Dealera Mazdy Pro-Moto i Felg DOTZ pozwoliło ponownie zwiększyć ilość atrakcji i podnieść poziom imprezy.

„Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa która wzbudza adrenalinę, dla tego poza wyścigami postawiliśmy m.in. na skoki na bungy, loty na spadochronie czy paintball. Występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej i pokazy taneczne podczas imprezy partnerskiej: Summer Music Party to tegoroczna nowość dzięki której mamy nadzieję zapewnić jeszcze lepszą rozrywkę w pierwszy weekend Września”, mówi Łukasz Rzebko - General Manager Extomusic Event Agency.

Dotz Summer Cars Party to nie tylko kluby motoryzacyjne, wyścigi równoległe i ogromne show - po raz pierwszy podczas imprezy odbędzie się festiwal muzyczny Summer Music Party z udziałem topowych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej: AFROMENTAL, SYLWIA GRZESZCZAK & LIBER, MROZU, TACJANA, oraz znani DJ’e i producenci: MAX FARENTHIDE, Adam De Great, Flyper, K.Andy, Kid, których występy uświetnią pokazy taneczne zespołu ON THE FLOOR.

Potężna dawka adrenaliny, targi motoryzacyjne, sportowe emocje oraz masa świetnej muzyki, w skrócie: DOTZ SCP 2010. Impreza odbędzie się 4-tego września na lotnisku sportowym „Muchowiec” w Katowicach. Niecodzienne osiągi samochodów, oryginalne rozwiązania, ekstremalnie dobra zabawa i wakacyjny klimat imprezy to pomysł naprawdę udanego weekendu na Śląsku!
- piątek, 27 sierpnia 2010 - 21:47 - Komentarze: 0

Ankieta

Którą serię wolisz?

Forza Motorsport

Gran Turismo

Project CARSNajbliższe premiery

Spintires: MudRunner
31 października 2017
Need For Speed Payback
10 listopada 2017
Wreckfest
grudzień 2017
Więcej premier

Partnerzy

Speed Lista

Screen Miesiąca

Golf GTI

"Golf GTI"
Screen by EA

Zagłosuj lub wyślij screena!

Czas tworzenia: 0.1147 sekund(y). DB queries: 17.