Newsy

4. edycja Summer Cars Party już 4 września!

Po raz czwarty wzbiją się tumany kurzu na płycie lotniska Muchowiec w Katowicach. Na przestrzeni ostatnich sześciu lat w Polsce nastąpił ogromny przełom w dziedzinie tuningu. Modyfikacja pojazdu mając podkreślić indywidualność właściciela i zwiększając jego osiągi powoduję potrzebę ich sprawdzenia i prezentacji, dzięki czemu coraz większą popularnością cieszą się imprezy motoryzacyjne i próby sprawnościowe. Ich nieodłącznym ich elementem jest muzyka, rywalizacja i zabawa – tak powstała idea Summer Cars Party (SCP).

W ciągu kolejnych czterech lat zlot śląskich klubów motoryzacyjnych stał się jedną
z największych tego typu imprez w Polsce (poprzednia edycja liczyła ponad 35 000 uczestników oraz 2 000 samochodów). W ramach Akcji Planeta Summer Cars Patrol w czasie wakacji rozdamy aż 2000 zaproszeń na imprezę i liczne gadżety a wsparcie Mazda Poland oraz Dealera Mazdy Pro-Moto i Felg DOTZ pozwoliło ponownie zwiększyć ilość atrakcji i podnieść poziom imprezy.

„Ideą SCP jest emocjonująca rozrywka i zabawa która wzbudza adrenalinę, dla tego poza wyścigami postawiliśmy m.in. na skoki na bungy, loty na spadochronie czy paintball. Występy gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej i pokazy taneczne podczas imprezy partnerskiej: Summer Music Party to tegoroczna nowość dzięki której mamy nadzieję zapewnić jeszcze lepszą rozrywkę w pierwszy weekend Września”, mówi Łukasz Rzebko – General Manager Extomusic Event Agency.

Dotz Summer Cars Party to nie tylko kluby motoryzacyjne, wyścigi równoległe i ogromne show – po raz pierwszy podczas imprezy odbędzie się festiwal muzyczny Summer Music Party z udziałem topowych polskich gwiazd muzyki rozrywkowej: AFROMENTAL, SYLWIA GRZESZCZAK & LIBER, MROZU, TACJANA, oraz znani DJ’e i producenci: MAX FARENTHIDE, Adam De Great, Flyper, K.Andy, Kid, których występy uświetnią pokazy taneczne zespołu ON THE FLOOR.

Potężna dawka adrenaliny, targi motoryzacyjne, sportowe emocje oraz masa świetnej muzyki, w skrócie: DOTZ SCP 2010. Impreza odbędzie się 4-tego września na lotnisku sportowym „Muchowiec” w Katowicach. Niecodzienne osiągi samochodów, oryginalne rozwiązania, ekstremalnie dobra zabawa i wakacyjny klimat imprezy to pomysł naprawdę udanego weekendu na Śląsku!

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments