Newsy

4×4 Hummer! Wyjątkowe wyścigi terenówką!

Cenega wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji z przyjemnością zdradza fanom męskiej rozrywki więcej informacji na temat gry 4×4 Hummer!

4×4: Hummer to wyścigi terenowe, w których prowadzimy samochody koncernu General Motors. Do wyboru mamy kilkanaście modeli aut przy czym należy zaznaczyć, że są to prawdziwe, licencjonowane samochody. W grze będzie można zasiąść za kierownica takich pojazdów jak: Hummer H2 SUT, Hummer H2 SUV, Hummer H3 SUV i Hummer H1 Alpha a także Saab 9-7x SUV, Cadillac Escalade, Chevrolet Tahoe, Chevrolet Trailblazer, GMC Envoy czy też GMC Yukon.

Pojazdy różnią się sobą między innymi zachowaniem na trasie. Każdy z wyżej wymienionych samochodów ma swój własny styl prowadzenia, a uszkodzenia są ukazane w bardzo realistyczny sposób. Wyposażenie terenówek m. in. wyciągarki, systemy GPS czy tez blokady dyferencjału odgrywają w grze bardzo istotną rolę.

Gracz ma możliwość tunningu swojej terenówki m. in. może usprawnić system hamulcowy, zawieszenie, skrzynię biegów, oświetlenie montowane na dachu.

Grafika gry zbudowana została na silniku Chrome Engine dzięki czemu będą nas otaczać bardzo szczegółowe krajobrazy i zróznicowane warunki pogodowe (śnieg, deszcz itp.)

Ogromna liczba zróżnicowanych tras, wiele rodzajów wyścigów – od typowych sprintów, przez rajdy na orientację w trudnym terenie, po lawirowanie po ciasnych, stromych i niebezpiecznych trasach z przeszkodami, a do tego licencjonowane samochody. Taka mieszanka to pozycja obowiązkowa dla każdego fana typowo męskiej rozrywki!

– Dwa tryby prowadzenia samochodu: zręcznościowy i symulacyjny.
– Mnogość tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
– Bardzo dobra oprawa wizualna oraz ciekawa oprawa dźwiękowa.
– Trasy umiejscowione na całym świecie m.in.: Wielki Kanion, Krym, Egipt, Islandia i wiele innych.
– Możliwości tuningu samochodów.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments