Newsy

5 samochodów GT3 w nowym DLC do rFactor 2

Jak donosi zaprzyjaźniony SimRace.pl, rFactor 2 otrzymał pierwszą w historii, płatną paczkę z autoryzowaną przez developera zawartością. W DLC znajdą się dodatkowe samochody z klasy GT3.

Wspomniany pakiet będzie zawierał 5 aut: Radical RXC Turbo, Callaway Corvette, Mercedes AMG, Bentley Continental i McLaren 650S. Jego pojawienie się jest dość wyjątkowe, ponieważ wszystkie poprzednie DLC do rFactor 2 były tworzone wyłącznie przez społeczność.

rauf, SimRace.pl powiedział:
„To co dla pozostałych simów jest standardem, w świecie „otwartej platformy moderskiej” która do tej pory opierała się głównie na modach (zawartość społecznościowa) to niemalże rewolucja na miarę wynalezienia koła.”

Więcej informacji o dodatku znajdziecie na SimRace.pl.

rFactor 2 to sequel wydanego w 2005 roku zaawansowanego symulatora wyścigów ze studia Image Space. Gra jest dostępna jedynie na komputery osobiste.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments