ACLeague. Podsumowanie piątej rundy na torze Watkins Glen

Autor:
Data: 14 maja 2019 - 18:40

W ubiegły czwartek odbyła się piąta runda w ramach trzynastego sezonu i jednocześnie setna runda całego ACLeague. Pierwsza runda największej ligi simracingowej w Polsce miała miejsce w lutym 2015 roku. Czwartkowy wyścig na Watkins Glen był przedostatni. Ostatni wyścig odbędzie się na japońskim torze Suzuka 23 maja.
--

Kierowcy ścigali się w dwóch serwerach: w Pro i semi-Pro, który został skomentowany przez Qu57. Wyścigi Pro wygrywali Manux i Kimiz, a w semi na najwyższym stopniu podium stawali DRN oraz Piotr Kaszyca. Gratulujemy zwycięzcom.

Poprzez wypadki na początku obu wyścigów nasz newsman Mateusz Mazurek nie był wstanie ich ukończyć. Jego kompanom Kimizowi i Szołtysowi poszło o wiele lepiej, lecz to i tak nie wystarczyło aby utrzymać pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Parówki Bananowe spadły na 2 miejsce i tracą ponad 170 punktów do PMS Racing.

Została nam jeszcze jedna runda do końca sezonu i koniec! Śledźcie ACLeague, żeby wiedzieć co będzie w następnym sezonie i nic was nie ominęło! Zapraszamy do wzięcia udziału w lidze ACLeague i dołączenia na nasz serwer Discord.

Podesłał Mateusz

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie