Newsy

ACLeague. Podsumowanie piątej rundy na torze Watkins Glen

W ubiegły czwartek odbyła się piąta runda w ramach trzynastego sezonu i jednocześnie setna runda całego ACLeague. Pierwsza runda największej ligi simracingowej w Polsce miała miejsce w lutym 2015 roku. Czwartkowy wyścig na Watkins Glen był przedostatni. Ostatni wyścig odbędzie się na japońskim torze Suzuka 23 maja.

Kierowcy ścigali się w dwóch serwerach: w Pro i semi-Pro, który został skomentowany przez Qu57. Wyścigi Pro wygrywali Manux i Kimiz, a w semi na najwyższym stopniu podium stawali DRN oraz Piotr Kaszyca. Gratulujemy zwycięzcom.

Poprzez wypadki na początku obu wyścigów nasz newsman Mateusz Mazurek nie był wstanie ich ukończyć. Jego kompanom Kimizowi i Szołtysowi poszło o wiele lepiej, lecz to i tak nie wystarczyło aby utrzymać pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Parówki Bananowe spadły na 2 miejsce i tracą ponad 170 punktów do PMS Racing.

Została nam jeszcze jedna runda do końca sezonu i koniec! Śledźcie ACLeague, żeby wiedzieć co będzie w następnym sezonie i nic was nie ominęło! Zapraszamy do wzięcia udziału w lidze ACLeague i dołączenia na nasz serwer Discord.

Podesłał Mateusz

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments