ACLeague. Podsumowanie szóstej rundy na torze Suzuka

Autor:
Data: 30 maja 2019 - 22:37

W zeszły czwartek odbyła się ostatnia runda 13 sezonu GT4 Kajman Series by Motorsport Capsule. Kierowcy tym razem ścigali się na Japońskim torze Suzuka.
--

Simracerzy byli podzieleni na dwa serwery: Pro i semi-Pro. Na najwyższym serwerze wygrywali Manux oraz Pimpeek, a w Semi oba wyścigi wygrał Kreyzilock. Poprzez problemy z komputerem nasz newsman Mateusz Mazurek nie mógł wziąć udziału w wyścigu.

Klasyfikacje generalną wygrał Manux, a tuż za nim byli Kimiz oraz Szołtys. Niestety przez liczne problemy Mateusza w tym sezonie Parówki Bananowe nie zdołały wygrać Klasyfikacji Drużynowej i musiały ustąpić miejsca PMS Racing spadając na 2 miejsce. Puchary za sezon zostaną rozdane 23 czerwca na ligowym zlocie w Motorsport Capsule.

Aby wiedzieć co będzie w następnym sezonie śledźcie ACLeague na bieżąco. Zapraszamy do wzięcia udziału w następnym sezonie oraz dołączenia na nasz serwer Discord.

Podesłał Mateusz

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2020
10 lipca 2020
Project CARS 3
28 sierpnia 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie