Newsy

ACLeague. Podsumowanie szóstej rundy na torze Suzuka

W zeszły czwartek odbyła się ostatnia runda 13 sezonu GT4 Kajman Series by Motorsport Capsule. Kierowcy tym razem ścigali się na Japońskim torze Suzuka.

Simracerzy byli podzieleni na dwa serwery: Pro i semi-Pro. Na najwyższym serwerze wygrywali Manux oraz Pimpeek, a w Semi oba wyścigi wygrał Kreyzilock. Poprzez problemy z komputerem nasz newsman Mateusz Mazurek nie mógł wziąć udziału w wyścigu.

Klasyfikacje generalną wygrał Manux, a tuż za nim byli Kimiz oraz Szołtys. Niestety przez liczne problemy Mateusza w tym sezonie Parówki Bananowe nie zdołały wygrać Klasyfikacji Drużynowej i musiały ustąpić miejsca PMS Racing spadając na 2 miejsce. Puchary za sezon zostaną rozdane 23 czerwca na ligowym zlocie w Motorsport Capsule.

Aby wiedzieć co będzie w następnym sezonie śledźcie ACLeague na bieżąco. Zapraszamy do wzięcia udziału w następnym sezonie oraz dołączenia na nasz serwer Discord.

Podesłał Mateusz

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments