ACLeague. Podsumowanie trzeciej rundy na torze Automotodrom Grobnik

Autor:
Data: 07 kwietnia 2019 - 11:21

Za nami już połowa 13 sezonu ACLeague Kajman Series by Motorsport Capsule. Kierowcy tym razem ścigali się na Chorwackim Automotodrom Grobnik. Ostatni raz byli na tym torze podczas sezonu Audi TT Cup i łączyli z nim bardzo dobre wspomnienia. W czwartek kierowcy usiedli za kierownicą Porsche Cayman GT4 Clubsport.
--

Standardowo simracerzy jechali w 3 różnych serwerach: Pro, semi-Pro oraz Am, gdzie najwyższy był komentowany przez Tuchana i Marceliego, a semi przez Qu57. W najwyższym splicie na najwyższym stopniu podium stawali Manux oraz Lucjan Prochica, w semi-Pro Smakowy i Iwan323, a na najniższym serwerze Am dwa razy wygrał Bryckiet.

Przez problemy z grą nasz newsman Mateusz Mazurek nie mógł normalnie uczestniczyć w wyścigach i był zmuszony do opuszczenia serwera po 10 minutach po starcie pierwszego wyścigu. Tym oto sposobem nie będzie relacji Mateusza. Przez to tylko Kimiz oraz Szołtys mogli reprezentować team Parówki Bananowe. Po tym wyścigu nasz newsman spadł na 32 miejsce w klasyfikacji generalnej.
Powtórka z relacji LIVE z serwera Pro:

Niektórym się nie podobało, a inni byli bardzo zadowoleni z tego wyścigu. Pewne jest to, że wszyscy czekają na następną rundę na torze Road Atlanta, która odbędzie się 18 kwietnia. W poniedziałek odbędzie się już ostatnia runda z serii funrace'ów Road to F1. Kierowcy będą się zmagać Ferrari SF70H na pętli Circuit Gilles Villeneuve. Regularnie również odbywają się wyścigi testowe na nowej platformie Assetto Corsa Competizione.

Zapraszamy do wzięcia udziału w lidze ACLeague i dołączenia na nasz serwer Discord.

Podesłał Mateusz

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2020
10 lipca 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie