Motogry Newsy

Aktualizacja do Assetto Corsa Competizione. Już dziś pojeździmy BMW M4 GT3!

Już dzisiaj zadebiutuje na Steam nowa aktualizacja do popularnej symulacji studia Kunos Simulazioni. Będzie to większy update, na który gracze czekali dość długo. Główną nowością jest nowy samochód, a jakże, BMW M4 GT3. Najnowsza broń w arsenale Bawarskiego producenta trafiła już nieco wcześniej do iRacing. Od dzisiaj, będziemy mogli testować ją na torach całego świata również w ACC. Debiut samochodu na prawdziwym torze, planowany jest na Daytone 24h, pod koniec stycznia nadchodzącego roku.

Nie są to jednak jedyne zmiany w aktualizacji. Równie wyczekiwaną nowością jest wprowadzenie obsługi NVIDIA DLSS oraz AMD FSR. Dla niezaznajomionych z tematem nadmienię, że jest to technologia supersamplingu wykorzystująca nauczanie maszynowe do działania. Znacząco poprawia wydajność i pozwala wykrzesać masę dodatkowych FPSów, szczególnie w wyższych rozdzielczościach.

Ponadto, aktualizacja przyniesie zmiany w modelu opon i silniku fizycznym. Wczoraj, kilku simracerów miało okazję przetestować zmiany przed premierą i chwaliło wprowadzone usprawnienia. Opony dynamiczniej reagują na zmiany obciążeń i temperatur, a model jazdy wydaje się jeszcze lepszy. Sami spróbować będziemy mogli zmian jeszcze dzisiaj. Nie wiadomo jednak, o której dokładnie zostanie udostępniona łatka.

5 1 głos
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments