Newsy

Aktualizacja do F1 2017 już dostępna

Jak poinformowała firma Techland, F1 2017 doczekało się właśnie nowej aktualizacji. Patch wprowadza szereg zmian i poprawek m.in. tryb fotografii na konsolach i jest już do pobrania na wszystkich platformach.

Tryb fotograficzny, na którego pojawienie się oczekiwali gracze konsolowi, pozwala na tworzenie, zachowywanie i dzielenie się najlepszymi fotografiami z rywalizacji na torze. Dodatkowo deweloperzy zaktualizowali barwy bolidów i osiągi bolidów oraz poprawili szereg e-sportowych aspektów swojego symulatora. Nowe funkcje w trybie obserwatora e-sprtowych zmagań pozwalają śledzić wirtualne zawodowy w stylu zwanym z telewizji. Oferują nieustanny podgląd statystyk takich jak różnice czasu między kierowcami, czasy najszybszych okrążeń, aktualne zużycie opon wszystkich bolidów czy sytuację w pit stopach.

Podsumowanie zmian patcha 1.9

– Nowy interfejs użytkownika w trybie obserwatora
– Tryb LAN dodany do wersji PS4 I PC
– Tryb fotografii dodany do wersji PS4 i Xbox One
– Aktualizacja sportowa – barwy i osiągi bolidów
– Szereg drobnych poprawek bugów w rozgrywce online i offline

Pełne informacje o patchu: http://blog.codemasters.com/f1/10/sports-update-patch/

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments