Newsy

Aktualizacja ONRUSH i darmowy weekend na Xbox One

Wczoraj ONRUSH zyskał nową aktualizację, a już od dziś do niedzieli użytkownicy Xbox One mają możliwość pogrania w pełną wersję zupełnie za darmo. Wystarczy pobrać grę z Microsoft Store.

Jest to już kolejny darmowy weekend z ONRUSH. Poprzednio taką możliwość mieli już gracze zarówno Xbox One jak i PlayStation 4. Wygląda jednak na to, że tytuł dalej kiepsko się sprzedaje więc Codemasters daje kolejną szansę sprawdzenia gry po wprowadzeniu najnowszych aktualizacji.

Wczoraj ONRUSH zyskało update, który wprowadza m.in. mocno oczekiwany tryb rankingowy oraz powtórki. Dzięki darmowemu weekendowi mamy możliwość przetestowania nowych funkcjonalności przed zakupem. Listę zmian z wersji 3.00 możecie zobaczyć na poniższym screenshocie.

Więcej o ONRUSH

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments