Aktualizacja The Crew 2: Demolition Derby zadebiutuje 5 grudnia

Autor:
Data: 29 listopada 2018 - 15:04

The Crew 2 Demolition Derby to druga darmowa aktualizacja do tej gry wyścigowej w otwartym świecie studia Ubisoft. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich grających w The Crew 2 już 5 grudnia.
--

Nowa konkurencja


Update przede wszystkim wprowadza do gry nową konkurencję - Demolition Derby. Dostępna będzie w rodzinie konkurencji freestyle’owych, wprowadzając nowy typ rozgrywki. Gracze mogą zasiąść za kółkiem (i w klatce) w 100% zniszczalnych pojazdów w dwóch miejscówkach, gdzie rozgrywanych jest 8 szalonych konkursów tej konkurencji.

W sercu Bonneville Salt Flats powstała nowa arena zaprojektowana specjalnie z myślą o tym chaosie. Gdy gracze znajdą się na tym najeżonym przeszkodami placu, będą mieli tylko jeden cel: zniszczyć pojazdy przeciwników, zachowując własny w (z grubsza) jednym kawałku. Wszystkie chwyty są dozwolone, a żeby jeszcze bardziej uatrakcyjnić rywalizację, na arenie co jakiś czas pojawiać się będą premie dla tych, którzy dotrą do nich jako pierwsi.

Pozostałe zawody Demolition Derby odbywać się będą na nowym torze zbudowanym w sercu cmentarzyska samolotów w Tucson, gdzie gracze będą się ścigać z szaleńczą prędkością.

Nowe pojazdy


Wraz z aktualizacją Demolition Derby w The Crew 2 pojawi się również czternaście nowych pojazdów. Pierwszych sześć chcielibyśmy zaprezentować tutaj:
• FENDER FIRENZE
• FENDER VERO
• FENDER FRONTIERA
• FENDER BULK
• FENDER RATTLESNAKE
• EXTRA AEROBATICS 330SC - 2009

Nowe aktywności


Tak jak w przypadku pierwszej aktualizacji we wrześniu, The Crew 2 Demolition Derby wprowadzi do istniejących konkurencji nowe rodzaje zawodów: drift, Alpha Grand Prix i rajd przełajowy. Możecie się także szykować na najnowszą odsłonę LIVE Xtrem Series: Odcinek świąteczny oraz 10 nowych testów w trybie jazdy swobodnej. Ponadto The Crew 2 Demolition Derby wprowadza do gry tryb PvP! Więcej na ten temat TUTAJ.

Sprawdź recenzję The Crew 2

Źródło: Ubisoft Polska

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

WRC 8
05 września 2019
GRID
11 października 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie