Aktualizacja The Crew 2 Gator Rush pojawi się 26 września

Autor:
Data: 22 sierpnia 2018 - 11:17

The Crew 2 Gator Rush to pierwsza darmowa aktualizacja do tej gry wyścigowej w otwartym świecie studia Ubisoft. Aktualizacja będzie dostępna dla wszystkich osób od 26 września, wzbogacając grę o nową zawartość.
--

Gator Rush wprowadzi w grze nową dyscyplinę - Poduszkowiec. W samym sercu południowych trzęsawisk rodzina offroadowców odkryła, jak ujarzmić naturę i dawać czadu podczas wyścigów poduszkowcami. Za ich sterami zarówno woda, jak i ląd stanowią doskonałą powierzchnię do błyskawicznego ślizgania się, a także odbijania od przeszkód i rywali.

Wiele ikonicznych miejsc, począwszy od bujnie porośniętych bagien w Bayou po krystaliczne wody zachodnich jezior, już zaadaptowano na tory wyścigowe. Uczestnicy wyścigów będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowego sposobu prowadzenia pojazdu na niesamowicie różnorodnych terenach i znaleźć się w nowej fali mistrzów!

Wraz z nową dyscypliną, w grze pojawi się 5 nowych pojazdów. Gracze będą mogli zdobywać lub kupować za Kredyty Ekipy trzy nowe poduszkowce. Gator Rush będzie też zawierać nowy, unikalny pojazd terenowy w stylu buggy Ariel Nomad oraz nowy poduszkowiec.

Graczom, którzy najlepiej działają pod ekstremalną presją, Gator Rush zapewni nowy poziom trudności: As. Ponad 130 wyzwań z The Crew 2 trafi na zupełnie nowy poziom, a gracze będą mieli okazję dołączyć do elity. Aby odblokować poziom As, musisz najpierw ukończyć dane wydarzenie na poziomie normalnym i trudnym.

Poduszkowiec nie jest jedynym nowym wyzwanie, które już we wrześniu pojawi się w The Crew 2. Rywalizację zaostrzą także zawody hipersamochodów, samochodów turystycznych oraz jetsprint, zaś w najbliższym epizodzie Live Xtrem Series uczestnicy wezmą udział w porywającym, trzyczęściowym wyścigu, w którym pojawią się etapy rajdu przełajowego, hipersamochodów i poduszkowców. A w ramach nowego świata pojawią się nowe testy waszych ulubionych dyscyplin.

Sprawdź naszą recenzję The Crew 2

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze ...

bullet Rafer
22 sie 18 - 18:48
Komentarze: 458
Gameplay:


Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

F1 2020
10 lipca 2020
DRIFT21
2020
Więcej premier

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie