Newsy

Alfa Brera – „European Car of The Year"

Za elegancję, stosunek możliwości technicznych do ceny oraz jakość wykończenia wnętrza – Alfie Brera został przyznany w Japonii tytuł „European Car of The Year 2007”. Ta prestiżowa nagroda została przyznana przez jury JAHFA (Japan Automotive Hall of Fame) składające się z 21 członków, reprezentujących środowiska akademickie, kulturalne, przemysłowe, świat polityki oraz środowisko dziennikarzy japońskich.

JAHFA powstała w 2000 roku. Jest organizacją no profit stawiająca sobie za cel rozwój japońskiego przemysłu motoryzacyjnego oraz jego wspieranie.

Ta szczególna nagroda podkreśla fakt, iż Alfa Brera stanowi jedyne w swoim rodzaju połączenie takich cech, jak sportowy charakter i włoska elegancja. Harmonia kształtów, w połączeniu ze znakomitą technologią sprawia, iż jest to piękny, solidny samochód o wielkiej mocy. Taki jest właśnie charakter nowej, luksusowej Alfy, która wzbudza wielkie emocje i gwarantuje maksimum przyjemności jazdy. Dzięki wykorzystaniu wyszukanych materiałów i innowacyjnych rozwiązań, takich jak szeroki, szklany dach, który rozświetla wnętrze i sprawia wrażenie przestronności – Alfa Brera posiada przytulne i bardzo wyrafinowane wnętrze, co dodaje jej linii jeszcze więcej polotu.

Informacja prasowa Fiat Auto Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments