Newsy

Amatorska scena driftingu w USA. Wideo.

„Najlepsza impreza driftingowa, o której nikt nie słyszał” – jedno z haseł jakie przewodziło listopadowemu spotkaniu miłośników driftingu na jednym z amerykańskich torów – Nashville Speedway. Nie było zawodowców, którzy przyjechaliby z toną osprzętu i samochodami zbudowanymi za setki tysięcy dolarów. Zwykli zjadacze chleba, którzy równie bardzo kochają ten sport.

DMGGMASD – Drift Mechaniks Gossip Girl Marathon & Some Drifting. To oficjalna nazwa imprezy. Nieco skomplikowana i szczerze mówiąc, sam nie do końca byłem w stanie ją rozszyfrować po za tym, że Drift Mechaniks to pewnego rodzaju klub zrzeszających miłośników driftu. Jak mogę się domyślać, to Gossip Girl również. Reszta jest dla mnie zagadką.

Na imprezę został zaproszony także Will Roegge, znany z fenomelnanych produkcji filmowych (między innymi realcja z Red Bull World Drifting Championship), które można obejrzeć w internecie. Will zebrał w końcu cały nakręcony materiał w listopadzie i przysiadł do montażu. Efekt jest piorunujący. Poziom amatorskiego driftingu w USA również stoi na wysokim poziomie, co można zobaczyć na filmie. Zapraszam do oglądania.

Drift Mechanik’s Don’t Stop from Will Roegge on Vimeo.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments