Newsy

Andrew Howe dołączył do Teamu Fiata

Koncern samochodowy Fiat, coraz częściej angażujący się w wydarzenia sportowe, może pochwalić się nowym, wyjątkowym bohaterem kampanii reklamowej – Andrew Howem.

Mistrz Europy w skoku w dal odebrał w dniu 11 grudnia b.r. w Mirafiori Motor Village nowiuteńki samochód – Grande Punto, z okazji podpisania rocznego kontraktu z koncernem. Kontrakt ten, oprócz podstawowych założeń, przewiduje różne nagrody i premie motywacyjne z okazji ważniejszych osiągnięć sportowca. Co więcej zakłada realizację kilku kampanii reklamowych z pochodzącym z Los Angeles sportowcem w roli głównej.

Andrew Howe został twarzą Fiata nie tylko ze względu na fakt, iż posiada niezaprzeczalne umiejętności sportowe, dzięki którym w sierpniu został mistrzem Europy w skoku w dal, lecz także ze względu na image, który doskonale współgra z wizerunkiem marki.

Howe to wszechstronny atleta, wiodący prym nie tylko w skoku w dal (jego osobisty rekord to 8.41 m), lecz także w biegu na 100 metrów (10.27 sek.), w biegu na 200 metrów (20.28 sek.) oraz w biegu na 400 metrów (46.03 sek.).

Sportowiec urodzony w Los Angeles w 1985 r. wyróżnia się niezwykle młodzieńczym, lekkim stylem bycia, gra w zespole rockowym, jest przyjacielski, niekiedy beztroski, co w pełni współgra z wizerunkiem marki Fiat. A jest to marka bliska młodemu pokoleniu, zaangażowana w radosny świat sportu, która uważnie śledzi wszelkie nowe tendencje i trendy w modzie bez przywiązywania wagi do nadmiernej rywalizacji.
Informacja prasowa – Fiat

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments