Motogry Newsy

Assetto Corsa Mobile na pierwszym gameplayu

Wydawać by się mogło, że Kunos Simulazioni nigdy nie zainteresuje się rynkiem gier mobilnych. Tymczasem już 31. sierpnia na smartfony trafi Assetto Corsa! Już jakiś czas temu informowaliśmy o pracach nad przenośną wersją symulacji od włoskiego studia. Teraz możemy zobaczyć pierwszą zajawkę w postaci gameplayu.

Na Twitchu PocketGamerLive ukazał się wspomniany materiał, prezentujący kilkuminutowy zapis rozgrywki. Wszystko wskazuje na to, że będzie to wersja znana z PC dostosowana do możliwości smartfonów. Nie zostanie zatem okrojona z zawartości, a jedynie dostosowana graficznie. Za port odpowiedzialne jest studio 505 Games.

Nagranie można pooglądać na powtórce transmisji. Na tym etapie zobaczyć mogliśmy tryb kariery, a także treningu. Więcej zobaczymy najpewniej w zapowiedzianym już pokazie Assetto Corsa Showcase 2021, który odbędzie się 27. sierpnia.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Michał Pochopień
Fan motorsportu zarówno prawdziwego, jak i wirtualnego, śledzący prawdopodobnie wszystkie możliwe serie wyścigowe na świecie - w tym, jako jedna z 3 osób w Polsce oglądam NASCAR ;)
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments