Newsy

Auto Assault – umów się na jazdę próbną!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że dla wszystkich miłośników gier sieciowych, spragnionych szybkiej akcji i wielkich emocji, ekipa gram.pl przygotowała coś specjalnego – możliwość wypróbowania w akcji gry Auto Assault. W tego ciekawego i nowatorskiego MMORPG-a zagrać może każdy właściciel konta gram.pl, wystarczy udać się pod ten adres:

http://www.gram.pl/konkursy/aa/

Z podjęciem decyzji o wzięciu udziału w testach radzimy nie czekać zbyt długo – ilość kluczy, jakie gram.pl ma zamiar rozdać, jest bowiem ograniczona. A skorzystać warto, nie tylko po to, by zapoznać się z ciekawą grą – na zakończenie testów odbędzie się bowiem specjalny konkurs…
O jego szczegółach ekipa gram.pl poinformuje już wkrótce. Na razie zapraszamy do próbnej jazdy po pustkowiach w uzbrojonej po zęby maszynie!

Więcej o grze na stronie:

http://www.gram.pl/autoassault

Gra Auto Assault jest dostępna wyłącznie w sklepie gram.pl w Edycji Kolekcjonerskiej i w cenie 159,90 PLN. Gra objęta jest dożywotnią gwarancją, ponadto przy zakupie produktu gracz otrzymuje Wirtualne Pieniądze.
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments