Automobilista 2 dostępny w ramach Early Access na Steam

Autor:
Data: 01 kwietnia 2020 - 14:09

Automobilista 2 od brazylijskiego studia Reiza Studios dołączył właśnie do programu wczesnego dostępu na Steam. Pełna wersja ma pojawić się w przeciągu 4-8 tygodni.
--

Jak informują twórcy, Automobilista 2 w wersji Early Access jest już dość kompletny pod względem zawartości. Posiada 20 unikatowych serii i 40 torów wyścigowych o łącznej liczbie 100 układów. Działa stabilnie, jest stosunkowo lekki w zasobach systemowych i obsługuje szeroki zakres sprzętu i urządzeń peryferyjnych. Tryby gry obejmują w pełni konfigurowalne weekendy wyścigowe, prywatne testy i tryb wieloosobowy.

W pełnej wersji pojawią się natomiast kolejne tryby: próba czasowa i mistrzostwa. W trakcie Early Access zostanie dodany również system oceny graczy w trybie multiplayer, pojawią się kolejne samochody i tory oraz inne ulepszenia (np. interfejsu użytkownika czy sztucznej inteligencji).

Automobilista 2 jest zwieńczeniem projektu trwającego prawie dziesięć lat. W istocie jest to kompleksowa symulacja brazylijskiej sceny sportów motorowych, obejmująca wszystkie najważniejsze serie wyścigowe w Brazylii, tory wyścigowe i producentów. Tytuł również celebruje dziedzictwo brazylijskich sportów motorowych, prezentując najbardziej znane postacie i osiągnięcia kraju.

Zamieść komentarz

Imię:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Partnerzy

SimRace.pl IRG-World AutoTesty NFSPolska.pl - Need for Speed Polska

Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie