Newsy

Automobilista 2 dostępny w ramach Early Access na Steam

Automobilista 2 od brazylijskiego studia Reiza Studios dołączył właśnie do programu wczesnego dostępu na Steam. Pełna wersja ma pojawić się w przeciągu 4-8 tygodni.

Jak informują twórcy, Automobilista 2 w wersji Early Access jest już dość kompletny pod względem zawartości. Posiada 20 unikatowych serii i 40 torów wyścigowych o łącznej liczbie 100 układów. Działa stabilnie, jest stosunkowo lekki w zasobach systemowych i obsługuje szeroki zakres sprzętu i urządzeń peryferyjnych. Tryby gry obejmują w pełni konfigurowalne weekendy wyścigowe, prywatne testy i tryb wieloosobowy.

W pełnej wersji pojawią się natomiast kolejne tryby: próba czasowa i mistrzostwa. W trakcie Early Access zostanie dodany również system oceny graczy w trybie multiplayer, pojawią się kolejne samochody i tory oraz inne ulepszenia (np. interfejsu użytkownika czy sztucznej inteligencji).

Automobilista 2 jest zwieńczeniem projektu trwającego prawie dziesięć lat. W istocie jest to kompleksowa symulacja brazylijskiej sceny sportów motorowych, obejmująca wszystkie najważniejsze serie wyścigowe w Brazylii, tory wyścigowe i producentów. Tytuł również celebruje dziedzictwo brazylijskich sportów motorowych, prezentując najbardziej znane postacie i osiągnięcia kraju.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments