Awaryjna aktualizacja do GT Sport poprawia model jazdy

Autor:
Data: 06 grudnia 2017 - 14:57

Gran Turismo Sport zyskało dziś kolejną aktualizację oznaczoną numerkiem 1.07. Nie jest to jednak obiecana dodatkowa zawartość, a patch naprawiający problemy związane z modelem jazdy.
--

Aktualizacja powinna być już pobierana automatycznie i zaadresuje odkryty niedawno błąd związany z fizyką jazdy. Jak zapewnia Poliphony, dzięki poprawce "kontrola TCS została dostosowana, aby zwiększyć stabilność przy wyjściach z zakrętów na pełnym gazie". Dodatkowo naprawiono kilka mniejszych problemów, co poprawi stabilność gry.

Przypominamy również, że w grudniu pojawi się kolejna, większa aktualizacja do GT Sport, dzięki której otrzymamy nowy tryb dla pojedynczego gracza: GT League, zawierający serię wyścigów znanych z poprzednich odsłon GT m.in. „Puchar niedzielny”, „Puchar Clubmana” czy „Wyścigi samochodów przednionapędowych”. Gracze będą mogli brać w nich udział, korzystając z licznych samochodów, które można ulepszać. Oprócz tego łatka wprowadzi 12 dodatkowych pojazdów. Więcej informacji tutaj.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

RIDE 3
30 listopada 2018
DiRT Rally 2.0
26 lutego 2019
Assetto Corsa Competizione
marzec 2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Jaką kierownicę do gier posiadasz?

Partnerzy


Czas tworzenia: 0.3059 sekund(y). DB queries: 17.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie