Newsy

Awaryjna aktualizacja do GT Sport poprawia model jazdy

Gran Turismo Sport zyskało dziś kolejną aktualizację oznaczoną numerkiem 1.07. Nie jest to jednak obiecana dodatkowa zawartość, a patch naprawiający problemy związane z modelem jazdy.

Aktualizacja powinna być już pobierana automatycznie i zaadresuje odkryty niedawno błąd związany z fizyką jazdy. Jak zapewnia Poliphony, dzięki poprawce „kontrola TCS została dostosowana, aby zwiększyć stabilność przy wyjściach z zakrętów na pełnym gazie”. Dodatkowo naprawiono kilka mniejszych problemów, co poprawi stabilność gry.

Przypominamy również, że w grudniu pojawi się kolejna, większa aktualizacja do GT Sport, dzięki której otrzymamy nowy tryb dla pojedynczego gracza: GT League, zawierający serię wyścigów znanych z poprzednich odsłon GT m.in. „Puchar niedzielny”, „Puchar Clubmana” czy „Wyścigi samochodów przednionapędowych”. Gracze będą mogli brać w nich udział, korzystając z licznych samochodów, które można ulepszać. Oprócz tego łatka wprowadzi 12 dodatkowych pojazdów. Więcej informacji tutaj.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments