Motogry Newsy

BeamNG otrzymał aktualizacje do v0.21.1 i jest już dłużej w produkcji niż Cyberpunk

BeamNG.drive to jeden z wyjątkowych projektów, którego wyjścia wersji finalnej nikt nie oczekuje, ponieważ nawet nie wiadomo dokąd projekt zmierza. Ale na pewno robi to w dobrym kierunku! Najnowsza aktualizacja ulepsza i rozbudowuje mapę Jungle Rock Island, dodając nowe tereny do eksploracji, drogi, odświeża wygląd roślinności oraz odkrywa przed nami zupełnie nowy teren wodospadów.

Jeśli nie przemawia do was zabawa w dzikiej gęstwinie, zadowolić powinny nowe przestrzenie na mapie West Coast USA w tym tunele na zamkniętych do tej pory dla graczy terenach.

Po stronie pojazdów został dodany nowy wariant Gavril’a D-Series który zyskał kilka nowych wersji wyposażenia. Nowe części dostępne są też dla dostawczego wariantu D45 i pozostałych Gavrili w tym silnik V8 6.9 NA. Jednak największym zainteresowaniem najpewniej będą cieszyły się nowe pojazdy D serii Gavril’a – terenowy/baja Prerunner oraz wspinaczkowy Crawler.

Usprawniony został też model fizyki odpowiadającej za kontakt powierzchni opony z podłożem. Twórcy obiecują, że samochody prowadzą się obecnie znaczenie lepiej niż kiedykolwiek.

Pełna lista usprawnień dostępna jest tu. Jak myślicie, kiedy wyjdzie BeamNG.drive (o ile w ogóle opuści early access)?

3.3 3 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Jacek Piąstka
Wrocławski pasjonat rajdów, driftingu i stylu w motoryzacji. W przeszłości założyciel lokalnego klubu motocyklowego. Prowadzący Speed Zone Podcast. Od 3 lat pisze recenzje ściagłek. W wolnym czasie rozbija samochody w Beam.NG, fotografuje i nagrywa.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments