Newsy

Będzie demo Gran Turismo Sport

Polyphony Digital poinformowało dziś na blogu PlayStation, że pojawi się demo Gran Turismo Sport, jeszcze przed oficjalną premierą gry. Będzie ono jednak ograniczone czasowo.

Wspomniana wersja testowa zostanie wydana 9 października o godzinie 11.00 w PlayStation Store i będzie aktywna przez 4 dni, do 12 października godziny 15.00. Opcja pre-loadu plików zostanie natomiast włączona już 7 października o 11.00. Przez czas trwania dema będziemy mieli możliwość sprawdzenia trzech trybów rozgrywki z Gran Turismo Sport, mianowicie Sport, Campaign i Arcade. Dodatkowo zostanie udostępniony tryb fotograficzny i nowy Livery Editor, który umożliwi dowolne przyozdobienie naszego samochodu.

Trzeba przyznać, że taki krok Polyphony Digital to nie lada gratka dla fanów serii. Warty zaznaczenia jest również fakt, że kredyty (do 1 mln) zdobyte podczas gry w demo, zostaną później przeniesione do pełnej wersji (jeżeli ktoś zdecyduje się na zakup).

Gran Turismo Sport to kolejna część znanej serii, powstała z myślą o konsolach PlayStation 4. Premiera nastąpi już 18 października 2017.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments