Newsy

Będzie otwarta beta The Crew 2

Dziś dobiegła końca zamknięta beta The Crew 2. Twórcy gry poinformowali już jednak o kolejnej fazie testów w postaci otwartej bety.

Przez ostatnie 4 dni część graczy miała możliwość przetestowania najnowszej ścigałki Ubisoftu na wszystkich platformach. Faza ta przebiegła widocznie na tyle pomyślnie, że studio zdecydowało się na udostępnienie wersji beta wszystkim graczom. Kiedy to jednak nastąpi? Tego jeszcze nie wiadomo. Można się natomiast rejestrować na oficjalnej stronie.

Kolejne szczegóły na temat otwartej bety mają zostać podane na targach E3 2018, które rozpoczną się już 12 czerwca. Z pewnością jednak zostanie ona udostępniona przed oficjalną premierą The Crew 2, która nastąpi 29 czerwca.

AKTUALIZACJA 11.06:
Otwarta beta The Crew 2 rozpocznie się 21 czerwca o 10:00 czasu polskiego. Więcej info o grze na konferencji Ubisoftu na E3 2018.

Więcej informacji o The Crew 2

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments