Newsy

Big Mutha Truckers 2: Ostra Jazda od Cenegi Poland!

Cenega Poland, partner Empire Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że do planu wydawniczego firmy trafiła doskonała, zręcznościowa gra wyścigowa – Big Mutha Truckers 2: Ostra Jazda. Szalona rodzina kierowców TIRów powraca i tym razem będzie jeszcze ostrzej, niż kiedykolwiek! Produkcja studia Eutechnyx wydana zostanie w polskiej wersji językowej z napisami, a bliższe informacje, dotyczące daty i sposobu wydania gry, podane zostaną już wkrótce.

Opis gry:
Szalona rodzinka powraca! Akcja Big Mutha Truckers 2 rozpoczyna się, gdy głowa klanu – Ma Jackson – zostaje zabrana do aresztu pod zarzutem niepłacenia podatków. Jedynym wyjściem jest zatrudnienie kuzyna Jacoba, adwokata z Booger’s Canyon. Tylko od Ciebie zależy, czy zdołasz zgromadzić odpowiednie fundusze na przekupienie sędziów – chwytaj kierownicę swojej ciężarówki i ruszaj w drogę!

Dowolność rozgrywki, znana z Big Mutha Truckers, powraca – korzystaj z dodatkowych dróg, ukrytych skrótów i wybieraj odpowiednie pojazdy do danej misji. Możesz dowolnie odwiedzać miasta, handlować towarami, a nawet zapuszczać się w niezbadane dotąd zakątki Booger’s Canyon. Skup się na dynamicznej akcji na drodze i wyciągnij mamę z więzienia!
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments