Newsy

BMW M3 vs BMW 335i Dinan

Pojedynek między dwoma, Bawarskimi braćmi przeprowadził i nakręcił portal WebRidesTV. W szranki stanęła najnowsza odsłona kultowej M3 E92 oraz najmocniejsza „trójka” E90 z 3-litrowym, turbodoładowanym silnikiem. 335-ka udowodniła już niejednokrotnie, że ze swoją rzędową 6-ką i jedynie przeprogramowanym ECU pod maską, jest groźnym zawodnikiem w segmencie sportowych coupe.

Firma „Dinan” już parę miesięcy temu ogłosiła listę modyfikacji do tego modelu – Stage 3 – która obejmuje w pełni regulowane zawieszenie oraz modyfikacje silnika zwiększające moc do 406 KM oraz oszałamiających 623 Nm przy 4300 obr/min. Waga auta to 1615 kg (seryjne M3 waży 1655 kg). To wszystko ma jednak swoją cenę i koszt całego zestawu wynosi 14 000$. Mimo to, nawet jeśli dodamy tę kwotę do ceny nowej 335-ki, całość i tak wyjdzie nas taniej niż nowe M3.

Ale to wszystko są wciąż tylko suche liczby i dane. Nie dajmy im mówić za siebie. Obejrzyjcie materiał nakręcony przez WebRidesTV i sami zobaczcie rezultat! Film jest do obejrzenia pod adresem www.webridestv.com
Miłego seansu 😉

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments