Newsy

Burnout Paradise może trafić na PlayStation 4 i Xbox One

Możliwe, że Burnout Paradise pojawi się w przyszłym roku na konsolach nowej generacji. Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, a jedynie domysły na podstawie listy gier jednego z brazylijskich dostawców.

Jak czytamy w serwisie GamePress.com.br, jeden z lokalnych dystrybutorów gier zapowiada Burnout Paradise (wydany pierwotnie w 2008 roku) w konsolowym wydaniu PlayStation 4 i Xbox One na 1 marca 2018 roku. Cena tego tytułu miałaby wynosić niecałe 150 realów brazylijskich, czyli trochę ponad 160zł. Możliwe więc, że w przyszłym roku czeka nas powrót do „rajskiego” miasta.

Powyższe informacje należy jednak traktować jako ciekawostkę i spokojnie czekać na ewentualne, oficjalne doniesienia. Co prawda remastery starych gier są w dzisiejszych czasach na porządku dziennym, jednak EA nie stosowało tego typu rozwiązań w ostatnim czasie. Nic nie wspomniano również o wersji na komputery osobiste. Pozostaje więc czekać.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments