Burnout Revenge na Xbox One

Autor:
Data: 09 maja 2018 - 13:58

Biblioteka wstecznej kompatybilności na Xbox One została właśnie uzupełniona o kolejny kultowy tytuł. Tym razem do kolekcji trafiła produkcja Criterion Games - Burnout Revenge.
--

Burnout Revenge to tytuł z 2005 roku, który początkowo zadebiutował na PlayStation 2 i Xbox, a następnie pojawił się na Xbox 360. Posiadacze najnowszej konsoli ze stajni Microsoftu mogą zagrać w wersję z 360-tki.

Jeżeli posiadaliście już kopię gry na poprzedniej generacji Xboxa, możecie ją spokojnie pobrać ze sklepu. Jeżeli nie, to tytuł jest dostępny w Microsoft Store za niecałe 40zł. Pełną listę gier dostępnych we wstecznej kompatybilności na Xbox One możecie znaleźć tutaj.

Na poniższym wideo z zaprzyjaźnionego kanału MotoGamesTV możecie prześledzić pierwsze 15 minut rozgrywki Burnout Revenge na Xbox One.

Komentarze ...

bullet helganin
09 maj 18 - 18:05
Komentarze: 27
Gierka kupiona i czeka na wsparcie 4k na XOX bo w tej wersji (niska rozdzielczość i masa bluru) jest mało grywalna, męczy oczy bardzo.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Czas tworzenia: 0.7763 sekund(y). DB queries: 16.
Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie