Newsy

Burnout Revenge na Xbox One

Biblioteka wstecznej kompatybilności na Xbox One została właśnie uzupełniona o kolejny kultowy tytuł. Tym razem do kolekcji trafiła produkcja Criterion Games – Burnout Revenge.

Burnout Revenge to tytuł z 2005 roku, który początkowo zadebiutował na PlayStation 2 i Xbox, a następnie pojawił się na Xbox 360. Posiadacze najnowszej konsoli ze stajni Microsoftu mogą zagrać w wersję z 360-tki.

Jeżeli posiadaliście już kopię gry na poprzedniej generacji Xboxa, możecie ją spokojnie pobrać ze sklepu. Jeżeli nie, to tytuł jest dostępny w Microsoft Store za niecałe 40zł. Pełną listę gier dostępnych we wstecznej kompatybilności na Xbox One możecie znaleźć tutaj.

Na poniższym wideo z zaprzyjaźnionego kanału MotoGamesTV możecie prześledzić pierwsze 15 minut rozgrywki Burnout Revenge na Xbox One.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments