Newsy

Car Mechanic Simulator 2018 a rzeczywistość

Jesteście ciekawi jak naprawy pojazdów w Car Mechanic Simulator 2018 mają się do rzeczywistości? Niedawno zostały udostępnione dwa materiały wideo, w których Adam Klimek, mechanik samochodowy, opowiada o serwisie prawdziwych aut w porównaniu do gry.

W sumie pojawiły się dwa odcinki. Pierwszy z nich poświęcony jest wymianie klocków hamulcowych, natomiast drugi dotyczy wymiany paska klinowego. Adam zwraca w nich uwagę na dokładne odzwierciedlenie tego typu napraw w grze. Trzeba przyznać, że podczas rozgrywki można nabyć przydatną wiedzę na temat działania pojazdów, zwłaszcza jeżeli ktoś nie miał wcześniej styczności z mechaniką pojazdową. Zapraszamy do obejrzenia materiałów.

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona symulatora warsztatu samochodowego od polskiego studia Red Dot Games. Gra jest dostępna na PC, natomiast wersje na konsole pojawią się najwcześniej w grudniu.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments