Newsy

Car Mechanic Simulator 2018 – darmowe DLC za opóźnienie

Firma PlayWay, wydawca Car Mechanic Simulator 2018, poinformowała, że osoby które zakupiły w sklepie wersję pudełkową gry (przed premierą na Steam), w ramach rekompensaty za brak możliwości aktywacji produktu otrzymają dwa darmowe DLC lub zwrot pieniędzy.

Car Mechanic Simulator 2018 trafił do sklepów 21 lipca i tego również dnia gra miała zostać odblokowana na Steam. Cyfrowa dystrybucja została jednak opóźniona w wyniku problemów z chińską i japońską lokalizacją. Opóźnienie ma niestety również wpływ na graczy, którzy zakupili grę w sklepie w wersji pudełkowej, ponieważ nie mogą jej aktywować.

W wyniku wielu komentarzy, wydawca postanowił wyjść naprzeciw niezadowoleniu klientów i zaproponował dwa darmowe DLC w ramach rekompensaty. Gracze proszeni są o wysyłanie kodów z gry na adres cms18@playway.com. Dzięki temu zostaną dodani do bazy osób, które w momencie premiery dodatków Dodge i Pagani, otrzymają je zupełnie za darmo. Gdyby jednak kogoś takie rozwiązanie nie satysfakcjonowało, PlayWay daje również możliwość zwrotu pieniędzy.

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona symulatora warsztatu samochodowego od polskiego studia Red Dot Games. Gra będzie dostępna na PC najpóźniej 28 lipca, natomiast wersje na konsole pojawią się najwcześniej w grudniu.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments