Newsy

Car Mechanic Simulator 2018 już aktywny na Steam

Cenega, polski dystrybutor Car Mechanic Simulator 2018, właśnie poinformował, że gra jest już aktywna na Steam. Premiera tytułu została opóźniona w wyniku problemów z chińską i japońską lokalizacją. Osoby które posiadają już wersję pudełkową, mogą teraz aktywować produkt.

Przypominamy, że klienci, którzy zakupili pudełkową wersję gry przed jej aktywacją w usłudze Steam, otrzymają dwa bonusy w postaci DLC z samochodami Dodge i Pagani. Łączna wartość obu DLC to 40 zł. Aby otrzymać dodatki, prosimy o kontakt na adres serwis@cenega.com. Klucze z DLC z Dodgem będą rozsyłane od najbliższego poniedziałku, a DLC z Pagani będzie dostępne w dalszej części roku.

Car Mechanic Simulator 2018 to trzecia odsłona symulatora warsztatu samochodowego od polskiego studia Red Dot Games. Gra jest dostępna na PC, natomiast wersje na konsole pojawią się najwcześniej w grudniu.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments