Newsy

Car Mechanic Simulator 2018 ma masę błędów

Premiera Car Mechanic Simulator 2018 miała miejsce w piątek, po tygodniowym opóźnieniu wynikającym z problemów z chińską i japońską lokalizacją gry. Okazuje się jednak, że to był tylko wierzchołek góry lodowej i błędów w najnowszym dziecku Red Dot Games jest znacznie więcej. Niektóre z nich to fundamentalne problemy, które uniemożliwiają kontynuowanie gry.

Użytkownicy wyrażają swoje niezadowolenie z produktu wieloma negatywnymi recenzjami na platformie Steam. Aktualnie jest ich ok. 44% wszystkich recenzji. Główne powody narzekań to olbrzymia ilość błędów, ale również kiepska optymalizacja:

filszo powiedział:
„Gra ciekawie sie zapowiada ale niestety bardzo duzo bledow przez ktore nie da sie grac .”

Pan Marian powiedział:
„Gra na testach hamownia wyłącza się bez powodu”

Oczko powiedział:
„Gra kompletnie niegrywalna pełno bugów, 20 fps na wysokich przy 1060 6gb, bugująca ścieżka diagnostyczna, utrata sejwów przez freezy gry. Więcej nie będę wymieniał bo szkoda mojego czasu.”

Ponadto na forum klienci zgłaszają coraz to nowe bugi. Problemów jest aż tyle i są tak dotkliwe, że studio postanowiło przeprosić wszystkich graczy w oficjalnym komunikacie. Dodatkowo deweloper prosi o zgłaszanie brakujących części, które uniemożliwiają ukończenie niektórych zadań i kontynuowanie rozgrywki. Red Dot Games zapewnia, że nie spocznie dopóki nie doprowadzi gry do oczekiwanego stanu.

Producentom nie można zarzucić bezczynności, ponieważ w sam weekend zostały wypuszczone cztery patche. Pozostaje jednak pytanie, czy najnowszy Car Mechanic Simulator 2018 był w ogóle testowany przed premierą? A może deweloper postanowił przetestować swój produkt od razu na klientach? Takie podejście raczej nie wpłynie pozytywnie na renomę studia.

[ Więcej informacji o grze ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments