Newsy

CD Projekt kończy wydawać serię Fajna Cena

CD Projekt informuje, że z końcem czerwca zakończy wydawanie serii Fajna Cena. „Podjęliśmy ważną dla wszystkich graczy decyzję. Postanowiliśmy definitywnie zamknąć serię Fajna Cena – powiedział Marcin Marzęcki, Dyrektor Marketingu. – Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu jest to posunięcie kontrowersyjne i zaskakujące, zwłaszcza w obliczu popularności serii. Niemniej decyzja ta jest ostateczna, co potwierdzają również reklamy prasowe (reklama). Już niedługo ze sklepów znikną całkowicie pudelka ze słynną, pomarańczową naklejką.”

Fajna Cena to jedna z najpopularniejszych serii gier w Polsce. Jej największym atutem jest to, że oferuje gry w formie w jakiej zostały wydane w dniu premiery, ale aż o połowę taniej! W ofercie Fajnej Ceny znajdziemy m.in. takie hity jak ToCA Race Driver 3 czy FlatOut 2. Pełną listę tytułów można znaleźć na stronie www.gram.pl/FajnaCena .

Na zakończenie wydawania serii firma przyszykowała jeszcze jedną niespodziankę dla graczy, o której szczegółach poinformujemy już wkrótce.
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments