Newsy

City Interactive dystrybutorem Superbikes 2008

Największy polski producent i międzynarodowy wydawca gier komputerowych City Interactive został wyłącznym dystrybutorem wyścigów motocyklowych Superbikes 2008 na terenie Europy Środkowo-Wschodniej (Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Serbii i Czarnogóry oraz Rumunii). Tytuł zostanie wydany zarówno na konsole (Xbox 360, PS3, PS2 oraz przenośną PSP) jak i PC. Będzie to pierwsza multiplatformowa pozycja w portfolio City Interactive. Ceny detaliczne nie zostały jeszcze ustalone.

City Interactive poinformowało jednocześnie o nabyciu praw do dystrybucji tytułu Superbikes Riding Challenge przeznaczonego na konsolę Nintendo DS. Licencja przewiduje dystrybucję produktu w wyżej wymienionych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, za wyjątkiem Węgier.

Podpisana 3 czerwca umowa z włoskim wydawcą Lago S.r.J. jest pierwszym etapem realizowanej strategii poszerzania oferty City Interactive o produkty przeznaczone na konsole.

Premiera Superbikes 2008 na PC, Xbox 360, PS3, PS2 i PSP już w sierpniu!
Informacja prasowa – City Interactive

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments