Newsy

Classic Car Racing od Cenega Poland

Cenega wyłączny partner 1C na terenie Polski, Czech i Słowacji ma przyjemność poinformować o umieszczeniu w swoim planie wydawniczym gry Classic Car Racing!

Classic Car Racing to wyścigi klasycznych modeli samochodów z lat 40, 50 i 60 dwudziestego wieku. Zdecydowanie największy wybór mamy wśród kabrioletów, choć nie zabrakło także aut typu coupe czy ze sztywnym dachem (hardtop). Każde auto opisane jest kilkoma podstawowymi współczynnikami, takimi jak pojemność i moc silnika czy też waga.

W Classic Car Racing będziemy mogli ścigać się w kilku trybach, obejmujących między innymi mistrzostwa, próby czasowe oraz wyścigi w trybie multiplayer. Niewątpliwą zaletą gry jest możliwość obejrzenia wyścigu z wielu kamer, a po jego zakończeniu profesjonalnie zmontowanej powtórki. Bardzo dobrze dopracowane samochody oraz efekty dźwiękowe, takie jak odgłosy rajdu, otoczenia czy też możliwość słuchania muzyki podczas wyścigu sprawiają, że z łatwością wczujesz się w postać kierowcy klasycznego auta!

Gra z pewnością będzie stanowiła łatwą i przyjemną rozgrywkę, zarówno dla początkujących amatorów ścigania jak również dla doświadczonych kierowców.

Kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery ujawnimy już wkrótce.

Classic Car Racing to:
· Dopracowane i ”klimatyczne” samochody z epoki.
· Ładne, długie trasy – ponad 90 kilometórw dróg.
· Możliwość obserwowania wyścigu z wielu kamer.
· Profesjonalnie zmontowane powtórki.
· Niskie wymagania sprzętowe.
Informacja prasowa – Cenega Poland

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments