Newsy

Colin McRae Rally 2005 – Demo PC już jutro!

Od jutra dostępna do ściągnięcia będzie wersja demonstracyjna gry Colin McRae Rally 2005 na komputery PC! Demo w trybie single player umożliwi jazdę Peugeotem 206, Toyotą Celica GT-FOUR oraz Lancią Stratos. A to tylko przedsmak biorąc pod uwagę ponad 30 samochodów w pełnej wersji gry! Wśród udostępnionych odcinków znajduje się całkowicie nowa trasa w Niemczech, natomiast zmienna pogoda utrzyma w napięciu nawet najbardziej doświadczonych graczy.

Colin McRae Rally 2005 to kolejny krok na drodze ewolucji serii, która od lat pozostaje wyznacznikiem jakości dla gier rajdowych. Po raz pierwszy w historii cyklu tytuł posiadać będzie tryb nieliniowej kariery. Stworzymy w nim własnego kierowcę i stopniowo będziemy się wspinać po stopniach rajdowego rankingu. Dzięki nowej fizyce gry i silnikowi zniszczeń gra stanie się jeszcze bardziej realistyczna – drzewo uderzone przez samochód zatrzęsie się i spadną z niego liście! Colin McRae Rally 2005 oferuje ponad 30 aut należących do 7 klas, a wybór tras został poszerzony o Rajd Niemiec! Wersja na konsolę PS2 trafi do sklepów pod koniec września, natomiast Colin McRae Rally 2005 na komputery PC zostanie wydany w połowie października.

Informacja prasowa CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments