Newsy

Colin McRae Rally 2005 – dostępny w strefie upGRAde!

Wszyscy fani znakomitej serii Colin McRae Rally mają powody do radości! Jak poinformował CD Projekt, najnowsza odsłona tego cyklu – Colin McRae Rally 2005 – będzie dostępna w strefie upGRAde. Co to oznacza? Otóż to, że będzie można wspomnianą grę kupić aż o 1/3 taniej! Jedynym warunkiem jest posiadanie zarejestrowanej wersji którejś z części cyklu, np.: Colin McRae Rally, Colin McRae Rally 3, Colin McRae Rally 04. Dodatkowo firma CD Projekt gwarantuje dostarczenie gry co najmniej jeden dzień przed polską premierą. Zapisy trwają do dnia 4.10.2004 włącznie. Już dziś zachęcamy wszystkich posiadaczy jednego z tytułów z serii Colin McRae Rally do upGRAde’u posiadanej gry! Więcej informacji oraz formularz zamówienia można znaleźć pod linkiem.

Informacje o grze:
Colina McRae Rally 2005 to kolejny krok na drodze ewolucji serii, która od lat pozostaje wyznacznikiem jakości dla gier rajdowych. W grze czeka na nas ponad 30 samochodów, odcinki specjalne w 9 krajach, widok z pięciu różnych kamer umieszczonych na-, w- i za samochodem oraz, udoskonalony silnik graficzny i perfekcyjnie wykonane modelowanie zniszczeń wozu. Jednak najważniejszą innowacją w Colin McRae Rally jest tryb nieliniowej kariery – po raz pierwszy w historii serii! Gracze z całego świata będą mogli tworzyć w nim własnego kierowcę i stopniowo wspinać się po stopniach rajdowego rankingu. Polska premiera gry została zapowiedziana na 14 października.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments