O Speed Zone

Informacje ogólne


Speed Zone, znajdujący się pod adresem www.speed-zone.pl to istniejący od grudnia 2000 r. niezależny serwis traktujący o motoryzacji, zarówno wirtualnej jak i rzeczywistej. Początkowo wydawany jako zin (archiwum numerów) na łamach Cover-CD magazynu CD-Action, a następnie jako wortal online.

W Speed Zone znajdziesz zawsze najświeższe newsy, recenzje, zapowiedzi, kody, obszerny dział download, galerie i trailery do najnowszych gier wyścigowych, ale również prezentacje pojazdów, testy, filmy oraz relacje z różnego rodzaju imprez gamingowych i motoryzacyjnych.

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z tego formularza.

Prawa autorskie


Zawartość tego serwisu podlega prawom autorskim. Kopiowanie w całości lub w częściach treści w nim zamieszczonych, grafiki lub kodu html w celu rozpowszechniania w formie poligraficznej lub elektronicznej bez wyraźnej zgody redakcji zabronione!

Nazwy własne, znaki firmowe oraz zdjęcia wykorzystywane w serwisie są prawnie zastrzeżone i chronione. Nie służą one jednak reklamie czy łamaniu praw autorskich. Zamieszczane są jedynie w celach informacyjnych.

Najbliższe premiery

GRID
11 października 2019
Need For Speed Heat
08 listopada 2019
Drift19
2019
Więcej premier

Speed Lista

Ankieta

Na jakiej platformie głównie grasz?Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie