Newsy

Crashday: Redline Edition – dokładna data premiery i wymagania sprzętowe

Ostatnio informowaliśmy, że premiera Crashday: Redline Edition będzie miała miejsce w sierpniu. Brakowało jednak dokładniejszych informacji, którego dnia gra pojawi się na rynku oraz jakie będą wymagania sprzętowe. Dziś już wiemy!

Z danych jakie pojawiły się na Steamie wynika, że gra będzie dostępna 10 sierpnia 2017. Otrzymaliśmy również informacje o minimalnych wymaganiach sprzętowych. Prezentują się one następująco:

Minimalne wymagania:
Intel Core 2 Duo E6600
1 GB RAM
NVIDIA GeForce 8800 GT
Wersja 9.0c
400 MB dostępnej przestrzeni na dysku
Windows 7 32bit lub późniejszy

Jak widać wymagania nie są zbyt wygórowane, więc na pewno większość graczy będzie miała możliwość powrotu na szalone tory pełne najróżniejszych przeszkód.

Crashday: Redline Edition to remaster wydanego w 2006 roku Crashday, będącego spadkobiercą kultowego już Stunts z lat 90′. Powracają więc szalone wyścigi po rampach, skoczniach i mega zakręconych torach. Istotnym elementem rozgrywki jest również niszczenie samochodów naszych przeciwników. Dodatkowo otrzymujemy możliwość projektowania własnych torów i samochodów.

[ Więcej informacji ]

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments