Motogry Newsy

Cyberpunk 2077 trafił do Forza Horizon 4

Były pewne plotki i spekulacje na ten temat, ale teraz mamy już potwierdzenie. Cyberpunk 2077 oficjalnie zawitał w Forza Horizon 4.

Dzięki współpracy CD Projekt RED z Microsoftem, już od dziś w FH4 dostępny jest Quadra Turbo-R V-TECH, znany z cyberpunkowej rzeczywistości pojazd przyszłości. Kto oglądał jakiekolwiek materiały związane z Cyberpunk 2077 z pewnością rozpoznaję tę maszynę.

Wybudowany w 2058 roku w Detroit, podrasowany w Night City pojazd, możliwy jest do zgarnięcia za darmo po ukończeniu specjalnego wyścigu związanego z grą RED’ów. Szukajcie wydarzenia o nazwie _NIGHTCITY.EXE_. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zwiastuna poniżej.

To nie pierwsza sytuacja, gdy popularne pojazdy z innych gier trafiają do serii Forza. Takie samo wydarzenie miało miejsce ponad 3 lata temu, gdy samochód Regalia z Final Fantasy XV pojawił się w Forza Horizon 3.

AKTUALIZACJA: Dodatkowo na zaprzyjaźnionym kanale MotoGamesTV możecie już zobaczyć, jak wygląda wyścig, który należy wygrać by zgarnąć samochód oraz jak później prezentuje się Quadra Turbo-R V-TECH podczas jazdy. Wideo poniżej.

Foto: @DOR_Ducky / Twitter

5 5 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments