Newsy

Cztery unikatowe pojazdy w grze SEGA Rally

Jak poinformowała firma Sega, w grze SEGA Rally znajdą się wśród innych pojazdów cztery wyjątkowe wozy – Mitsubishi Concept-X, niedawno zapowiedziany McRae Enduro, RUF Rt 12 oraz unikatowa wersja kultowego samochodu – Hummer H3.

Mitsubishi Concept-X to projekt nowej generacji serii Lancer Evolution, który w grze SEGA Rally będzie miał swój debiut! McRae Enduro jest dzieckiem mistrza rajdowego Alistera McRae, projektem łączącym doskonałą dynamikę i nowoczesny silnik turbo-diesel z dodatkową przyczepnością, uzyskiwaną dzięki złożonemu systemowi zawieszenia i napędowi na cztery koła. RUF Rt 12 to dzieło firmy, specjalizującej się w produkcji samochodów o najwyższych osiągach i dostosowywaniu istniejących maszyn do swoich rygorystycznych wymogów – dzięki temu pojazd ten jest jednym z najszybszych w grze SEGA Rally. Ostatnim z czterech wyjątkowych wozów jest unikatowa wersja Hummera H3, zmodyfikowanego przez twórców gry za pozwoleniem General Motors – dzięki temu ta wersja pojazdu nie pojawi się w żadnej innej grze!

SEGA Rally ukaże się w Polsce w kinowej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 PLN.
Informacja prasowa – CD-Projekt

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments