Newsy

Darmowy weekend w RaceRoom

Sector3 Studios przygotowało miłą niespodziankę dla fanów symulatorów. Od dziś do końca weekendu cała zawartość RaceRoom Racing Experience dostępna będzie całkowicie za darmo.

Jest to świetna okazja, aby wypróbować simracingową platformę szwedzkiego dewelopera, który ma na swoim koncie wiele wspaniałych tytułów m.in. serię GTR czy Race. Ostatni raz Sector3 udostępniło płatną zawartość na próbę mniej więcej rok temu, a od tego czasu RaceRoom otrzymał wiele ulepszeń we wszystkich obszarach i trybach. Wprowadzono na przykład obsługę VR i możliwość wyświetlania na trzech monitorach.

Tytuł aktualnie posiada ponad 120 samochodów i 40 torów. W grudniu dodane zostały trzy samochody wyścigowe Porsche, a także nowe tory z Ameryki Północnej, Azji i Europy. Ponadto wiele z dostępnych wcześniej samochodów doczekało się usprawnień w kwestii prowadzenia oraz udźwiękowienia. Jest więc kilka nowych rzeczy do sprawdzenia.

RaceRoom Racing Experience dostępny jest na platformie Steam. Więcej informacji o grze możecie znaleźć tutaj.

0 0 głosy
Oceń artykuł
Podziel się:
Avatar photo
Rafał Peroń
W ekipie SZ jestem praktycznie od początku, jeszcze gdy portal pojawiał się jako zin w magazynie CD-Action. Lubię zarówno wymagające symulatory jak i typowe zręcznościówki. Swego czasu mocno fascynował mnie pierwszy Need For Speed Underground, w którego grałem (można powiedzieć) profesjonalnie 🙂
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments