Data premiery Assetto Corsa Competizione

Autor:
Data: 12 kwietnia 2019 - 21:52

W końcu poznaliśmy datę premiery pełnej wersji Assetto Corsa Competizione. Tytuł zadebiutuje 29 maja 2019 roku na PC. Aktualnie nic nie wiadomo o wydaniu gry na inne platformy w tym PlayStation 4 i Xbox One.
--

Assetto Corsa Competizione jest aktualnie w programie wczesnego dostępu na Steam. Do tej pory pojawiło się sześć wydań wprowadzających m.in. nowe tory i pojazdy. Premiera pełnej wersji pierwotnie planowana była na pierwszy kwartał tego roku, jednak z powodu pewnych problemów została przesunięta. Dziś przy okazji pojawienia się nowego zwiastuna poznaliśmy ostateczną datę. Trailer do zobaczenia poniżej.


Assetto Corsa Competizione to oficjalna gra serii wyścigowej Blancpain GT organizowanej przez Stéphane Ratel Organization (SRO) za zgodą FIA. Seria podzielona jest na dwa osobne mistrzostwa: Blancpain GT Series Sprint Cup i Blancpain GT Series Endurance Cup. W grze możemy wziąć udział w każdych z nich. Tytuł posiada oficjalnych kierowców, zespoły, trasy oraz samochody pojawiające się w Blancpain GT m.in. Ferrari, Lamborghini czy McLaren.

Zamieść komentarz

Ksywa:
 
Komentarz:
Wynik:

Najbliższe premiery

Ankieta

Planujesz zakup Need for Speed Heat?Speed Lista

Partnerzy


Speed Zone używa cookie i innych technologii. Korzystając z wortalu wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie